به سایت نمافلز خوش آمدید.

About Us

لوله مبلی نمافلز که در قلب بازار آهن تهران قرار دارد با تجربه چندین ساله جهت مشاوره و تهیه موارد مصرفی در حیطه های گوناگون صنعتی میباشد، این مجموعه آماده تجهیز و همکاری با فروشگاه های سراسر کشور میباشد.

قیمت های این مجموعه به جهت نمایندگی از تولیدکننده اصلی بسیار مناسب است که با تخفیف به همکاران عرضه میگردد.

 

 

ما چه کار میکنیم!

 

لوله به یک استوانه بلند تو خالی دو سر باز با سطح مقطع دایره ای شکل اطلاق می شود. یکی از انواع آن لوله مبلی می باشد. پروفیل: معنای پروفیل از نظر لغوی یعنی ثابت
بی تردید امروزه در انواع لوازم اساسی منزل اعم از جاروبرقی، مبلمان...لوله مبلی نقش مهمی ایفا می کند.امروزه از لوله مبلی در صنعت هوایی به علت کاهش هزینه ها، اسنحکام بیشتر، سبکی و انطاف پذیری آن ها استفاده های زیادی می شودیکی از کاربردهای لوله مبلی در انواع لوازم خانگی می باشد. امروزه بسیاری از لوازم منزل اعم از صندلی ها، میزها و موارد از این دست از لوله مبلی جهت ارتقای کمی و البته بالا

قوطی های صنعتی و قوطی های ساختمانی، دارای محل کاربرد وسیعی در وسایل و ادوات زندگی امروزی می باشند. فرم و شکل پذیری مناسب، جوش پذیری خوب و دقت در ابعاد و کیفیت سطحی بالا، مقاومت عالی و همچنین تنوع در اندازه و سایزهای گوناگون قوطی های صنعتی و قوطی های ساختمانی سبب افزایش کاربرد آن در صنایع تولید خودرو، ساختمان سازی، لوازم و اسباب منزل، تولید دستگاهها و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی گردیده است. 

 

Our Skills 

 

لوله مبلی70%
 
قوطی مبلی90%
 
لوله مبلی - موارد مصرف پروفیل - در و پنجره80%
 
پروفيل گالوانيزه100%
 

 

بازار آهن غرب تهران، شادآباد، بلوک چهارده جنوبی، پلاک583 02166670978 -- 02166670612 email@ email.com

لوله مبلی نمافلز که در قلب بازار آهن تهران قرار دارد با تجربه چندین ساله جهت مشاوره و تهیه موارد مصرفی در حیطه های گوناگون صنعتی میباشد، این مجموعه آماده تجهیز و همکاری با فروشگاه های سراسر کشور میباشد. قیمت های این مجموعه به جهت نمایندگی از تولیدکننده اصلی بسیار مناسب است که با تخفیف به همکاران عرضه میگردد.

خبر نامه

براي آگاه شدن از آخرين اخبار در خبر نامه عضو شويد

x